Home

kategorie
 
    filmy A - Z
     
      země původu
       
        režisér
         
          krátké
          Czech Republic
          Ž
          Pavel Soukup
          krátké
          Czech Republic
          B
          Pavel Soukup
          studentské
          Czech Republic
          T
          Pavel Soukup
          krátké
          Switzerland
          S
          Claudius Gentinetta
          studentské
          Czech Republic
          D
          Štěpán Batoušek
          krátké
          Slovakia
          K
          Katarina Kerekesova
          studentské
          Czech Republic
          D
          Anna Mastníková
          studentské
          Czech Republic
          O
          Zuzana Bahulová
          studentské
          Czech Republic
          P
          Martin Živocký
          studentské
          Czech Republic
          S
          Dita Krčová
          krátké
          United States
          L
          Kirsten Lepore
          studentské
          Czech Republic
          V
          Soňa Jelínková
          studentské
          Czech Republic
          V
          Edita Krausová
          studentské
          Czech Republic
          Z
          Magdalena Bartáková
          studentské
          Czech Republic
          N
          Veronika Szemlová
          krátké
          China
          Z
          Xi Chen
          krátké
          Czech Republic
          C
          Jaromír Plachý
          studentské
          Czech Republic
          Z
          Matyáš Trnka
          krátké
          Czech Republic
          A
          Matyáš Trnka
          krátké
          Czech Republic
          J
          Aleš Pachner
          krátké
          China
          J
          Siqi Song
          studentské
          Czech Republic
          R
          Hana Kotlářová
          studentské
          Czech Republic
          L
          Hana Kotlářová
          krátké
          China
          P
          Weiyu Wang
          videoklip
          Poland
          Z
          Tomek Ducki
          videoklip
          France
          J
          Erwan Le Gal
          videoklip
          France
          S
          Fourniret Thomas Wasaru
          nenarativní/experimentální
          Italy
          R
          Paola Bristot
          studentské
          Czech Republic
          N
          Veronika Jelínkova
          videoklip
          France
          B
          Fourniret Thomas Wasaru
          videoklip
          France
          K
          Fourniret Thomas Wasaru
          nenarativní/experimentální
          United States
          J
          Gina Kamentsky
          videoklip
          United States
          H
          Stephanie Swart
          krátké
          Czech Republic
          N
          Jaromír Plachý
          krátké
          Czech Republic
          H
          Jaromír Plachý
          videoklip
          Czech Republic
          D
          Jaromír Plachý
          videoklip
          Czech Republic
          D
          Jaromír Plachý
          nenarativní/experimentální
          United Kingdom
          H
          Kayla Parker
          nenarativní/experimentální
          Netherlands
          B
          Peters Lisan
          studentské
          Czech Republic
          J
          Martin Duda
          studentské
          Czech Republic
          S
          Pavel Kout
          studentské
          Czech Republic
          O
          Marek Rubec
          studentské
          Czech Republic
          P
          Anna Mastníková
          videoklip
          Czech Republic
          T
          Aleš Výmola
          studentské
          Czech Republic
          S
          Marek Rubec
          videoklip
          Czech Republic
          T
          Marek Rubec
          krátké
          Czech Republic
          P
          Michal Žabka
          studentské
          Estonia
          M
          Edmunds Jansons
          krátké
          Latvia
          P
          Edmunds Jansons
          videoklip
          Czech Republic
          K
          Noro Držiak
          studentské
          Czech Republic
          V
          Milan Ondruch
          studentské
          Switzerland
          O
          Michael Frei
          krátké
          Switzerland
          K
          Basil Vogt
          studentské
          Switzerland
          P
          Michael Frei
          studentské
          Hungary
          I
          Árpád Hermán
          studentské
          Hungary
          J
          Tünde Molnár
          studentské
          Czech Republic
          N
          Pavla Baštanová
          studentské
          Czech Republic
          Z
          Standa Sekela
          studentské
          Czech Republic
          O
          Magdalena Kvasničková
          studentské
          Czech Republic
          S
          Standa Sekela
          videoklip
          Czech Republic
          K
          Michaela Stavova
          studentské
          Czech Republic
          S
          Noemi Valentíny
          studentské
          Czech Republic
          D
          Thuy Linh Dao Thi
          studentské
          Czech Republic
          S
          Noemi Valentíny
          studentské
          Czech Republic
          K
          Vladimíra Macurová
          studentské
          Hungary
          B
          Milán Kopasz
          videoklip
          Slovakia
          D
          Marián Vredík
          studentské
          France
          P
          Manon Lazzari
          studentské
          Hungary
          D
          Zsolt Bukta
          studentské
          Hungary
          Z
          Kristóf Jurik
          studentské
          Czech Republic
          Č
          Martin Živocký
          studentské
          Hungary
          D
          Virag Zomboracz
          studentské
          Hungary
          M
          Julianna Gál
          studentské
          Czech Republic
          Z
          Jan Cechl
          studentské
          Czech Republic
          R
          Noemi Valentíny
          studentské
          Czech Republic
          C
          Martin Máj
          studentské
          Czech Republic
          K
          Martina Mrázová
          studentské
          Czech Republic
          P
          Libor Pixa
          studentské
          Czech Republic
          A
          Alexandra Hetmerová
          studentské
          Czech Republic
          I
          Aneta Žabková-Kýrová
          krátké
          United States
          J
          Erick Oh
          nenarativní/experimentální
          United States
          S
          Erick Oh
          nenarativní/experimentální
          United States
          S
          Erick Oh
          videoklip
          Slovakia
          O
          Veronika Obertová
          studentské
          Czech Republic
          V
          Alexandra Hetmerová
          studentské
          Slovakia
          V
          Veronika Obertová
          krátké
          United States
          C
          Erick Oh
          krátké
          United States
          C
          Erick Oh
          studentské
          Czech Republic
          N
          Lukáš Glaser
          studentské
          Czech Republic
          B
          Jan Cechl
          studentské
          Czech Republic
          C
          Aneta Žabková-Kýrová
          krátké
          Ireland
          T
          Daniel Cantwell
          videoklip
          Slovakia
          J
          Andrej Kolenčík
          videoklip
          Slovakia
          D
          Andrej Kolenčík
          krátké
          Russia
          C
          Natalia Mirzoyan
          nenarativní/experimentální
          Slovakia
          S
          Peter Luha
          krátké
          Russia
          M
          Natalia Mirzoyan
          krátké
          Germany
          A
          Kirsten Carina Geißer
          nenarativní/experimentální
          Slovakia
          B
          Peter Luha
          studentské
          Czech Republic
          N
          Marek Berger
          studentské
          Czech Republic
          N
          Aneta Žabková-Kýrová
          studentské
          Slovakia
          J
          Veronika Kocourková
          krátké
          United Kingdom
          T
          Noriko Ishibe
          krátké
          Czech Republic
          K
          Rudolf Šmíd
          krátké
          Estonia
          N
          Chintis Lundgren
          studentské
          Czech Republic
          P
          Jan Saska
          krátké
          Estonia
          L
          Chintis Lundgren
          krátké
          Estonia
          Ť
          Chintis Lundgren
          studentské
          Israel
          P
          Stav Levi
          videoklip
          Austria
          O
          Martin Lorenz
          videoklip
          Iran
          S
          Ashkan Rahgozar

          Shirley Bassey: If You Go Away (Rebeat Remix)

          režisér: Ashkan Rahgozar

          výtvarník: Esfandiar Haji-Asadollah

          země: Iran

          produkce: Ehsan Rasoulof (Hoorakhsh Studios), Hoorakhsh studios

          stopáž: 4 min. 25 sec.

          VÍCE

          Ogris Debris: See The World

          režisér: Martin Lorenz

          výtvarník: LWZ

          země: Austria

          produkce: Affine Records

          stopáž: 3 min. 54 sec.

          VÍCE

          Puzzle

          režisér: Stav Levi

          výtvarník: Stav Levi

          země: Israel

          produkce: Bezalel Academy of Arts and Design Department of Screen based Arts

          stopáž: 4 min. 20 sec.

          VÍCE

          Přepadení

          režisér: Jan Saska

          výtvarník: Jan Saska

          země: Czech Republic

          produkce: FAMU

          stopáž: 1 min. 32 sec.

          VÍCE

          Ťuhýk šedý

          režisér: Chintis Lundgren

          výtvarník: Chintis Lundgren

          země: Estonia

          produkce: Chintis Lundgreni Animatsioonistuudio

          stopáž: 6 min. 20 sec.

          VÍCE

          Nebezpečná migrační trasa

          režisér: Chintis Lundgren

          výtvarník: Chintis Lundgren

          země: Estonia

          produkce: Chintis Lundgreni Animatsioonistuudio

          stopáž: 1 min. 13 sec.

          VÍCE

          Ledňáček

          režisér: Chintis Lundgren

          výtvarník: Chintis Lundgren

          země: Estonia

          produkce: Chintis Lundgreni Animatsioonistuudio

          stopáž: 4 min. 12 sec.

          VÍCE

          Kronika Oldřicha S.

          režisér: Rudolf Šmíd

          výtvarník: Jana Švermová

          země: Czech Republic

          produkce: Anima Studio, Anifest

          stopáž: 17 min. 27 sec.

          VÍCE

          Nokturno

          režisér: Marek Berger

          výtvarník: Marek Berger

          země: Czech Republic

          produkce: Filmová škola Zlín

          stopáž: 6 min. 40 sec.

          VÍCE

          Pages