Asociativní studie, jejímž základem je ubíhající proud zdánlivě nesouvisejících fotografií, vznikla v rámci semestrální práce jako součást guerilla mappingu. Levé okno zachycuje výjevy ve městě, zatímco pravé výjevy v lesích. Je na divákovi, aby ve dvou rozdílných světech zachytil a nalezl podobné prvky a vazby.
Hlavní hrdina filmu dostane dopis od své přítelkyně z města Jonkio, ve kterém ho prosí, aby ji odtamtud dostal. Rozhodne se proto pro ni dojet, ale až po celém dni na cestě se dostane na místo, odkud může do města dojet vlakem.
Občas se nám všem stýská po domově. Sama režisérka bere svůj venkovský dům jako jakýsi nepostižitelný bezpečný prostor vystavěný ze vzpomínek. Co když nikdy nezapomeneme? Co když si tyto vzpomínky uchováme ve svých srdcích navždy?
Studentka z plzeňské Sutnarky, která je zároveň lektorkou animace pro děti, ve svém filmovém experimentu využívá zašlé staré předměty, fólie a meotar k nastolení rozličných nálad. Ty však k diváctvu promlouvají nejen díky své vizualitě, ale i díky stejnojmenné básni Ewalda Murrera.
Černohumorný a nebývale morbidní videoklip chystá na diváka jedno překvapení za druhým. Natočený svérázně pojatou stop-motion animací, vypráví klip o tom, jak se svůdná žena radikálně vypořádává s nedochvilnými, nevěrnými či jinak neuspokojivými milenci, přičemž s úsměvem překračuje hranice zákona.
Krátký experimentální film vznikl jako bakalářská práce v Ateliéru filmové a televizní grafiky na pražské UMPRUM. Inspirací k jeho natočení bylo autorce její putování po Skotsku. Atmosféru této země se jí v něm povedlo přenést i na diváka, a to přesto, že celý film zpracovala čistě pomocí vlny.
Experimentální snímek autorky z pražské UMPRUM. Za jeho vznikem dle režisérky stojí její fascinace dosud neodhalenými tajemstvími vesmíru. K tvorbě vizuálu použila počítačové programy a nashromážděná číselná data, k nimž následně vznikl zvukový doprovod postavený na jejich přesném zobrazování a převodu.
Autorský film Chintis Lundgrenové vypráví o Hermanovi, což je krysa, žijící v neuspořádané a chaotické domácnosti. Jednoho dne se ale na prahu jeho bytu objeví malá plachá kočka, která přichází rovnou se zavazadly. A tak se začne rozvíjet velmi zvláštní vztah, které postupně spěje ke katastrofě.
Bylo nebylo, stalo se nestalo jedné noci blízko jedné obce kus od Prahy. Student pražské UMPRUM svým specificky naivním výtvarným stylem vypráví historku o třech kamarádech, kteří se z ekonomických důvodů vydali na cestu pěšky a neekonomicky se zastavili v hospodě ve středočeském Srbsku.